03 лютого розпочато реєстрацію осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, що триватиме до 24 березня 2020 року.

ЗНО проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Студенти Комунального закладу «Одеський педагогічний коледж», які 2020 року здобудуть повну загальну середню освіту, мають пройти ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), один навчальний предмет на вибір випускника.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Результати ЗНО студент може використати:

- для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого  бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;

- як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;

- для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Результат пошуку зображень за запитом зно 2020

AddThis Social Bookmark Button