9 листопада, у день Преподобного Нестора-літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам`ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. 

Детальніше...

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. 

Детальніше...

30 жовтня 2018 року у Палаці культури студентів Одеського національного політехнічного університету відбулася натхненна зустріч унікального, всесвітньо відомого австралійського мотиваційного спікера Ніка Вуйчича зі студентами Одеси, серед яких були присутні й наші студенти.

Детальніше...

19 жовтня 2018 року в училищі відбувся «День Цивільного захисту». З метою практичної перевірки готовності училища до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація студентів, викладачів та працівників навчального закладу.

Детальніше...

5 жовтня 2018 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було відзначено День працівника освіти. Міцні знання та науковий світогляд, ерудиція, професіоналізм і креативність, ввічливість, взаємоповага та любов до улюбленої справи, а ще – постійне прагнення вчитися, пізнавати, діяти – риси Людини, діяльність якої безпосередньо впливає на формування освіченості, а отже, й зрілості нації.

Детальніше...