Традиційно на початку березня в нашій країні люди вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. Ці дні, як правило, прийнято святково відзначати і у стінах нашого училища. Проводяться різноманітні виставки, конкурси, екскурсії тощо. 

Детальніше...

Традиційно, в березневі дні вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – всесвітньо відомого митця, поета, художника, філософа. Викладачі та студенти училища не могли залишитися осторонь цієї епохальної події. З метою вшанування Кобзаря було проведено шевченківський тиждень у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище».  

Детальніше...

6 березня 2018 року cтуденти нашого училища взяли участь у Шевченківських читаннях, присвячених 204-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка та 180-річчя з часу написання поеми «Катерина» в Одеській національній бібліотеці. 

Детальніше...

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Детальніше...

Весна – пора сонця, радості, квітів і надії, пора свята всіх жінок на землі.

Один раз на рік є день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій...

Детальніше...