25 травня 2018 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» спільно з Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провела спортивні змагання «Старти надій», присвячені всесвітньому Олімпійському дню в Україні для студентів 1 курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта (групи Д-11, Д-12) та спеціальності 013 Початкова освіта (групи Ш-11, Ш-12, Ш-13).

Детальніше...

Шановний Миколо Деонисовичу!

З почуттям глибокої поваги колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» сердечно вітає Вас із славетним ювілеєм! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя та добробуту у Вашій оселі!

Детальніше...

Шановна Ольго Феліксівно!

Від усього серця вітаємо Вас з ювілеєм! У цей знаменний День дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, святкового настрою, творчої наснаги, сил і оптимізму! Безмежного щастя, сімейного благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, реалізації усіх життєвих планів та сподівань!

Детальніше...

21 травня 2018 року викладачі та студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяли участь у підготовці виставки «Арсенал ідей Нової української школи», яка розпочала свою роботу в Одеському педагогічному університеті.

Детальніше...

Урочисто відзначили День вишиванки у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище». 

Детальніше...