Співчуття з приводу непоправної втрати
Полякова Ростислава Олександровича

26 лютого 2017 року пішов із життя Поляков Ростислав Олександрович - викладач фізичної культури, наш колега, чудова людина, якого знали, любили й поважали. 

Детальніше...

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Детальніше...

16 лютого 2017 року Кошелаповою Людмилою Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з іноземної (німецької мови) на ІІ курсі серед студентів спеціальностей: 5.01010201 Початкова освіта та 5.01010101 Дошкільна освіта (групи Ш-22 та Д-21 (9)). 

Детальніше...

15.02.2017 на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради відбувся ІІ етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних вищих навчальних закладів І рівня акредитації Південного регіону України...

Детальніше...

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові здолати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що, здавалося б, нічого нового вже сказати просто неможливо. 

Детальніше...