Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області брали участь у змаганнях з волейболу, які проходили з 18 жовтня по 01 листопада 2016 року на базі Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації.

Детальніше...

Шановна Антоніно Михайлівно!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, теплого родинного затишку, любові й поваги від близьких та друзів, невичерпної життєвої наснаги! 

Детальніше...

Шановна Лідіє Василівно!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» вітаємо Вас із ювілеєм! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, любові від рідних і близьких! 

Детальніше...

04 жовтня 2016 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» (керівник фізичного виховання – Ткачук І. О., викладач фізичної культури – Кальчева Т. І.) спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання (методисти центру – Проданов Д. К., Проданова О. В.) провели...

Детальніше...

Знову золотоволоса осінь закликає нас до святкування свята Дня працівника дошкільної освіти та Дня вчителя. Крокуючи коридорами навчального закладу, відразу потрапляємо в країну квіткового різнобарв’я. Цікаві осінні композиції, які розміщенні у коридорах училища, приваблюють своєю чарівністю та красою. 

Детальніше...