27.11.2017 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Мераджі Віталієм Федоровичем було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Баскетбол». Тема заняття: «Ведення м’яча». Мета: розвиток координаційних здібностей студентів у баскетболі, підвищення рівня функціональної підготовки студентів.

Детальніше...

29.11.2017 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Бондарем Сергієм В’ячеславовичем було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Баскетбол».

Детальніше...

23.11.2017 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Кальчевою Тетяною Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з дисципліни «Фізичне виховання» за модулем «Волейбол». Тема заняття: «Верхня пряма подача та повторення вивченого матеріалу». Мета: підвищення рівня загальної фізичної підготовки студентів.

Детальніше...

23 листопада 2017 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбувся конкурс «Зіркові дівчата», присвячений Дню студента...

Детальніше...

22 листопада 2017 року Кошелаповою Людмилою Іванівною було проведене відкрите практичне заняття з іноземної (німецької) мови (за професійним спрямуванням) на ІV курсі серед студентів спеціальності: 5.01010201 Початкова освіта групи Ш-42 на тему: «Die Eltern und Kinder» («Батьки та діти»).

Детальніше...