ВІТАЄМО!!!
Щиро вітаємо студентку групи Д-42
Киселевич Марію Ігорівну
яка посіла II місце в II (обласному) етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Детальніше...

14-ого лютого 2018 року в Актовій залі Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» відбувся концерт «Я дарую тобі любов», присвячений Дню всіх закоханих - Дню Святого Валентина. Концерт підготували і провели студентки Одеського педагогічного училища та курсанти Морехідного коледжу технічного флоту. 

Детальніше...

26.01.2018 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Опорно-руховий апарат». Мета: Ознайомити студентів з будовою і функціями опорно-рухового апарату; виховувати бережливе ставлення до опорно-рухової системи власного організму.

Детальніше...

Розпочався ІІ навчальний семестр у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище». На студентів 2-х, 3-х, 4-х курсів чекають уже не просто трудові будні, заповнені навчанням, а й заняття з практики у школах та дитячих садках...

Детальніше...

25 січня 2018 року в актовій залі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулося засідання Педагогічної ради.

В.о. директора, Горанська В.П., виступила перед колективом, проаналізувавши роботу педагогічного колективу за осінній семестр 2017-2018 навчального року.

Детальніше...