Практика студентів сьогодні є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь, формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретної професійної ситуації.

Детальніше...

20 березня 2018 року в Одеському міському центрі зайнятості відбувся захід для випускників 9-х та 11-х класів «Від школи до працевлаштування».

Детальніше...

«Великий Кобзар» - під таким гаслом у Актовій залі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» 23 березня 2018 року відбувся концерт учнів Одеської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. П. С. Столярського.  

Детальніше...

Графіку можна вважати основою всіх образотворчих мистецтв, адже основним засобом створення художнього образу у графіці виступає найпростіший для людини спосіб відтворення побаченого – лінія, штрих, які творять контур предмету або фігури.  

Детальніше...

Традиційно на початку березня в нашій країні люди вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. Ці дні, як правило, прийнято святково відзначати і у стінах нашого училища. Проводяться різноманітні виставки, конкурси, екскурсії тощо. 

Детальніше...