З 26 по 30 листопада 2018 року студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяли участь у змаганнях з баскетболу серед ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Одеси, які проходили на базі Одеського коледжу технічного регулювання та якості.

Read more...

13 листопада 2018 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Ш-31 викладачем Ткачук Іриною Олександрівною було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання»...

Read more...

9 листопада, у день Преподобного Нестора-літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам`ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. 

Read more...

12 листопада 2018 року в рамках Тижня писемності та мови на базі Одеського педагогічного училища відбулось засідання клубу молодого науковця, у роботі якого взяли участь фахівці Одеської національної наукової бібліотеки , викладачі і студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище».

Read more...

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. 

Read more...