Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 05.06.2018 року взяла участь у науково-практичному семінарі викладачів фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області спільно з Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України...

Детальніше...

Співчуття з приводу непоправної втрати
Борянської Вікторії Георгіївни

14 червня 2018 року пішла з життя Борянська Вікторія Георгіївна –викладач дитячої літератури, основ сценічного та екранного мистецтва, наша колега, чудова людина, яку всі знали, любили та поважали.

Детальніше...

Шановна Олено Семенівно!

Від імені колег прийміть найкращі привітання з нагоди святкового ювілею! Бажаємо Вам вірного кохання, надійного здоров’я, добробуту, злагоди і невичерпної енергії, успіхів і здійснення усіх творчих планів в роботі, гарного настрою в будні та свята!

Детальніше...

23 травня 2018 р. студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяли участь у XXIII обласних спортивних іграх серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з легкої атлетики, які проходили на базі стадіону «Краян» у м. Одеса. 

Детальніше...

25 травня 2018 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» спільно з Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провела спортивні змагання «Старти надій», присвячені всесвітньому Олімпійському дню в Україні для студентів 1 курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта (групи Д-11, Д-12) та спеціальності 013 Початкова освіта (групи Ш-11, Ш-12, Ш-13).

Детальніше...