Шановна Валентино Павлівно!

Колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» від усього серця вітає Вас з Днем народження! Прийміть найкращі привітання з нагоди свята! Від усієї душі щиро зичимо Вам міцного здоров’я, довгих безхмарних років життя! Успіхів на професійній та творчій ниві! Щастя, наснаги, всіляких гараздів!

Детальніше...

З 26 по 30 листопада 2018 року студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяли участь у змаганнях з баскетболу серед ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Одеси, які проходили на базі Одеського коледжу технічного регулювання та якості.

Детальніше...

13 листопада 2018 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Ш-31 викладачем Ткачук Іриною Олександрівною було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання»...

Детальніше...

12 листопада 2018 року в рамках Тижня писемності та мови на базі Одеського педагогічного училища відбулось засідання клубу молодого науковця, у роботі якого взяли участь фахівці Одеської національної наукової бібліотеки , викладачі і студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище».

Детальніше...

9 листопада, у день Преподобного Нестора-літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам`ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. 

Детальніше...