16.01.2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Сенсорні системи. Зорова сенсорна система. Слухова сенсорна система».

Детальніше...

Значна робота проведена у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» для покращення матеріально-технічної бази. Згідно Комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки та за підтримки директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністраціїї Лончака О.А. і начальника Управління обласної ради з майнових відносин Лунгула В.В. 

Детальніше...

Дорогі викладачі та співробітники училища, студенти, батьки!
Щиро вітаємо вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! 

Нехай в кожен день прийдешнього року вам щастить, в житті не припиняється низка радісних подій, в серці живе любов, а в душі – спокій! 

Детальніше...

Уже п’ятий рік поспіль студенти нашого училища беруть участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Але цей рік став для нас особливим. Ми пишаємося тим, що одна зі студенток нашого училища увійшла до числа тих, хто в цьому році написав диктант без жодної помилки.

Детальніше...

Шановна Валентино Павлівно!

Колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» від усього серця вітає Вас з Днем народження! Прийміть найкращі привітання з нагоди свята! Від усієї душі щиро зичимо Вам міцного здоров’я, довгих безхмарних років життя! Успіхів на професійній та творчій ниві! Щастя, наснаги, всіляких гараздів!

Детальніше...