Нещодавно, 15 жовтня 2013, в приміщенні актової зали ВНКЗ "Одеське педагогічне училище", викладачем психолого-педагогічних дисциплін Шавловською Б.Є. для студентів групи Ш-33 було проведено практичне заняття на тему: "Методика та особливості підготовки і проведення свята".

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» 11 жовтня 2013 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводила спортивно-масовий захід «День здоров’я», присвячений Дню фізичної культури і спорту України, в якому взяли участь студенти, викладачі, адміністрація училища.

Детальніше...

Визначні дати навчального 2013 - 2014 року:

Рекомендований список літератури.

Детальніше...

11-12 вересня 2013 р. у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулася нарада-семінар директорів, заступників директорів з навчальної роботи, з науково-методичної роботи, завідувачів (методистів) методичних кабінетів ВНЗ I рівня акредитації Південного регіону України

Детальніше...

В Одеському технічному коледжі Одеської національної академії харчових технологій 18.06.2013 року проходила нарада методичного об’єднання  керівників фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області разом з Одеським обласним управлінням з фізичного виховання та спорту.

Детальніше...