Викладачі фізичного виховання Ткачук Ірина Олександрівна та Кальчева Тетяна Іванівна 20.02.2019 року взяли участь у семінарі з черлідінгу та чир-спорту серед фахівців фізичного виховання вищих навчальних закладів (I-IV рівня акредитації) та професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

Детальніше...

7.02.2019 у групі Ш-21 відбулося відкрите практичне заняття з англійської мови, яке було проведене викладачем Дорошенко Вікторією Анатоліївною на тему: «It’s Your Planet! Проблеми довкілля». 

Детальніше...

21 січня у групі Д-11 відбулося відкрите заняття з англійської мови на тему: «National Cuisine. Національні страви в Україні за кордоном. Умовні речення 2-го типу», яке, вперше у своїй професійній діяльності, провела викладач англійської мови Ковташ Оксана Миколаївна.

Детальніше...

Освітня програм the LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосувати нові підходи у навчальному процесі. Впровадження навчання LEGO – конструювання всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру. 

Детальніше...

16.01.2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Сенсорні системи. Зорова сенсорна система. Слухова сенсорна система».

Детальніше...