16 лютого 2017 року Кошелаповою Людмилою Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з іноземної (німецької мови) на ІІ курсі серед студентів спеціальностей: 5.01010201 Початкова освіта та 5.01010101 Дошкільна освіта (групи Ш-22 та Д-21 (9)). 

Детальніше...

15.02.2017 на базі Комунального вищого навчального закладу «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради відбувся ІІ етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних вищих навчальних закладів І рівня акредитації Південного регіону України...

Детальніше...

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові здолати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що, здавалося б, нічого нового вже сказати просто неможливо. 

Детальніше...

Дорогі колеги, шановні батьки, студенти!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Від усього серця бажаємо вам щастя, доброго здоров’я, радості, любові, родинного затишку! 

 

Детальніше...

Саме під таким гаслом в Одеському педагогічному училищі пройшов конкурс «Міс Краса 2016» у клубі «Atlantic», адже наші конкурсантки народилися у різних країнах світу: Україні, Молдові, Росії та Франції. Але живуть і навчаються вони у найкрасивішому місті на Землі - Одесі.

Детальніше...