7.02.2019 у групі Ш-21 відбулося відкрите практичне заняття з англійської мови, яке було проведене викладачем Дорошенко Вікторією Анатоліївною на тему: «It’s Your Planet! Проблеми довкілля». 

Read more...

21 січня у групі Д-11 відбулося відкрите заняття з англійської мови на тему: «National Cuisine. Національні страви в Україні за кордоном. Умовні речення 2-го типу», яке, вперше у своїй професійній діяльності, провела викладач англійської мови Ковташ Оксана Миколаївна.

Read more...

16.01.2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Сенсорні системи. Зорова сенсорна система. Слухова сенсорна система».

Read more...

Освітня програм the LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосувати нові підходи у навчальному процесі. Впровадження навчання LEGO – конструювання всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру. 

Read more...

Значна робота проведена у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» для покращення матеріально-технічної бази. Згідно Комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки та за підтримки директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністраціїї Лончака О.А. і начальника Управління обласної ради з майнових відносин Лунгула В.В. 

Read more...