Літня виробнича педагогічна практика є необхідною складовою навчально-виховного процесу у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», вона не лише завершує практичне засвоєння студентами змісту, форм і методів навчальної роботи, а й створює умови для активної реалізації набутих умінь у здійсненні професійної діяльності.

Детальніше...

01 вересня 2014 року у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище» відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята в студенти.

Детальніше...

«Олімпійський рік не лише для олімпійців,   олімпійці між нами»
Під таким девізом пройшли змагання "Веселі старти" в  Одеському педагогічному училищі, що проводяться спільно з Одеським відділенням національного Олімпійського Комітету України.

Детальніше...

11 березня 2014 року в Одеському педагогічному училищі відбулося засідання круглого столу серед викладачів училища «Сторінками Великого Кобзаря», присвячене святкуванню 200-річного ювілею з Дня народження Т.Г. Шевченка та вшануванню великого майстра слова.

Детальніше...

Студенти Одеського педагогічного училища вже другий рік поспіль беруть участь у конкурсі-семінарі «Студентські педагогічні загони - 2014», який проходив з 28 лютого по 3 березня 2014 в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (АР Крим).

Детальніше...