15-16 жовтня 2014 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання Вищих педагогічних навчальних закладів І рівня акредитації Південного регіону України, а саме: КВНЗ «Запорізький педагогічний коледж» Запорізької обласної ради; ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»;  

Детальніше...

03 жовтня 2014 року в Одеському педагогічному училищі цикловою комісією фізичного виховання та технологій здоров’я було організовано і проведено спортивно-масовий захід «День здоров’я», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. 

Детальніше...

26 вересня 2010 року в Одеському педагогічному училищі відбулося святкування Дня працівників дошкільної освіти, проведення якого було організовано викладачами циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти для студентів спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта.

Детальніше...

2 жовтня 2014 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було відзначено День працівника освіти.

Міцні знання та науковий світогляд, ерудиція, професіоналізм і креативність, ввічливість, взаємоповага та любов до улюбленої справи.

Детальніше...

В усі часи праця Педагога вважалась найбільш благородною та важливою. 

Приміть щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню!

Детальніше...