Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам добро, мир і достаток,  а Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і натхнення та нові вагомі здобутки. 

Детальніше...

 

Згідно з традиціями училища, кожного року перед новорічними святами, студенти четвертого курсу готують заняття-залік відкритого типу з навчальної дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання». Метою заняття є визначення прийомів навчання, 

Детальніше...

7 листопада в Одеському педагогічному училищі пройшло свято-конкурс «Ми – любі діти України», присвячене Дню українського козацтва.

Всі студенти вразили дивовижно гарним вбранням – справжні україночки і мужні хлопці-українці створили атмосферу...

Детальніше...

7-8 листопада 20014 року студенти нашого училища взяли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених «Українська культура ХХ-ХХІ століття: екзистенційний, компаративний та гендерний аспекти»

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я 20 жовтня 2014 року проводила спортивно-масовий захід «День туризму», присвячений Міжнародному Дню туризму.

Детальніше...