Під час практичного заняття відповідно до навчальної програми із курсу «Загальна психологія» викладачем Рибаковою Катериною Миколаївною було проведено груповий тренінг для студентів ІІ курсу спеціальності Дошкільна освіта. Метою тренінгу було розуміння студентами переваги та принципів командної роботи,

Детальніше...

У січні в читальній залі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» була організована персональна книжкова виставка, присвячена 420-річчю від Дня народження славетного гетьмана Богдана Хмельницького, на якій були представлені цікаві матеріали за різні роки. 

Детальніше...

Студенти нашого училища беруть активну участь у всіх заходах, що проводяться на рівні області, України; по можливості, виступають й на міжнародному рівні. Сфера зацікавлень дуже різноманітна. Це фестивалі, олімпіади, різноманітні змагання, конкурси, конференції тощо.

Детальніше...

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам добро, мир і достаток,  а Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і натхнення та нові вагомі здобутки. 

Детальніше...

 

Згідно з традиціями училища, кожного року перед новорічними святами, студенти четвертого курсу готують заняття-залік відкритого типу з навчальної дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання». Метою заняття є визначення прийомів навчання, 

Детальніше...