26 вересня 2010 року в Одеському педагогічному училищі відбулося святкування Дня працівників дошкільної освіти, проведення якого було організовано викладачами циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти для студентів спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта.

Детальніше...

2 жовтня 2014 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було відзначено День працівника освіти.

Міцні знання та науковий світогляд, ерудиція, професіоналізм і креативність, ввічливість, взаємоповага та любов до улюбленої справи.

Детальніше...

В усі часи праця Педагога вважалась найбільш благородною та важливою. 

Приміть щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню!

Детальніше...

Літня виробнича педагогічна практика є необхідною складовою навчально-виховного процесу у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», вона не лише завершує практичне засвоєння студентами змісту, форм і методів навчальної роботи, а й створює умови для активної реалізації набутих умінь у здійсненні професійної діяльності.

Детальніше...

01 вересня 2014 року у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище» відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята в студенти.

Детальніше...