З метою залучення студентів до цікавого світу науки, стимулювання їх до отримання знань в повсякденному навчанні та в рамках проведення Днів науки цикловою комісією природничо-математичних дисциплін та технологій навчання організовано екскурсію на перших курсах до МУЗЕЮ ЦІКАВИХ НАУК.

Детальніше...

Команда нашого училища у складі: Підгурський Сергій Вікторович, Поплужна Олена Сергіївна, Францишина Дарiя Андріївна, Бойко Тетяна Сергіївна взяли активну участь у регіональній дистанційній інтернет-олімпіаді з інформатики, організованій Кременчуцьким педагогічний коледжем ім. А.С. Макаренка. Студенти проявили себе як справжня команда. 

Детальніше...

Студентки групи Ш-11 Марчук Катерина Володимирівна та Гарбузенко Карина Андріївна взяли участь в обласній олімпіаді з інформатики та зайняли ІІІ командне місце серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Одеської області. Зокрема Марчук Катерина Володимирівна посіла ІІІ персональне місце.

Детальніше...

4 червня 2015 року в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулося засідання круглого столу на тему: «Педагогічна наука і освіта: студентський вимір», під час якого учасники обговорили проблемні питання, які стосувалися актуальних проблем теорії і практики педагогіки, психології, методики, історії, літератури тощо.

Детальніше...

Літо є чудовою порою року, у більшості дітей воно асоціюється із відпочинком, пригодами, яскравими враженнями. Для наших студентів ІІІ курсів спеціальності 5.01010201 Початкова освіта наступне літо стане по-справжньому незабутнім! Вони будуть вожатими у дитячих таборах. Вони будуть не просто проходити черговий вид педагогічної практики, а будуть самостійно працювати із дітьми.

Детальніше...