21 квітня 2015 року в нашому навчальному закладі пройшло традиційне свято - Фестиваль педагогічної майстерності. Кожен рік студенти-випускники, майбутні вчителі початкової школи, мають можливість продемонструвати свої педагогічні таланти. 

Детальніше...

Студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у 2014-2015 навчальному році, як завжди успішно, взяли участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Південного регіону України, та предметній олімпіаді з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області, які відбулися 15 та 18 квітня 2015 року. 

Детальніше...

Не встигли наші студенти переступити порогу школи, як вже час її покидати. Важко та шкода залишати школу, учнів, яких вже встигли полюбити, але час повертатися до навчання. Для студентів 4-х курсів починається новий етап життя – вони виходять на фінішну пряму. Ще кілька кроків до іспитів – і вони отримають диплом – «свою перепустку в доросле життя». 

Детальніше...

Шановний Володимире Івановичу!

Щиро раді вітати Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я, теплого родинного затишку, любові й поваги від близьких та друзів, невичерпної життєвої наснаги! Хай у вашому домі завжди панують мир та злагода, і Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов! 

 

Детальніше...

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів – пам’ятна дата, котра відзначається щорічно 11 квітня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй. 

Детальніше...