24 березня в Одеській міській раді відбулася зустріч мера нашого міста з цілим рядом спортсменів і тренерів, представників одеських комунальних спортивних шкіл, працюючих на благо одеського спорту.

Детальніше...

18.03.2015 року в Одеському педагогічному училищі викладачем циклової комісії педагогіки та методики початкової освіти Галушкіною Світланою Іванівною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему: «Особливості організації та проведення навчальної, педагогічної і виробничої практики».

Детальніше...

Шановний Ростиславе Олександровичу!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, любові від рідних і близьких!

Детальніше...

З нагоди відзначення 30-річного ювілею шкільного курсу інформатики та популяризації нових освітніх технологій студенти нашого училища прийняли запрошення КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж" та приймають участь у веб-квесті "ВПЕВНЕНО НАЗУСТРІЧ МАЙБУТНЬОМУ"

Детальніше...

13 березня 2015 року в рамках засідання педагогічної ради училища викладачем корекційної психології Рибаковою Катериною Миколаївною, було проведено психолого-педагогічний тренінг для педагогічних працівників «Працюємо разом»,

Детальніше...