Вересневий теплий день.... Вступні іспити, випробування все залишилось в минулому. Настала хвилююча мить: сьогодні ми по праву будемо називатися студентами.

Ще з ранку в училищі пaнувала святкова атмосфера. Першокурсники трохи ніяковіли, студенти старших курсів підбадьорювали їх теплими словами.

Детальніше...

14 вересня 2015 року у групі Д-41(9) викладачем Рибаковою Катериною Миколаївною було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Психодіагностика», на якому студентка Берашевич Анастасія продемонструвала свої можливості проведення тесту швейцарського психолога Германа Роршаха. 

Детальніше...

Шановна Наталіє Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях! 

18.09.2015

Детальніше...

Виховання почуття патріотизму та вірності традиціям українського народу в нашому училищі давно вже стало пріоритетним. Заняття першого вересня 2015-2016 навчального року для всіх студентів розпочалося з лекції: «Ми-українці. Ми-одесити!!!» 

Детальніше...

Шановна Ларисо Юліївно!

Від усього серця щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я, довгих років життя, любові й поваги від близьких, друзів та знайомих! Невичерпної життєвої наснаги, мудрості і всіляких гараздів!

05.09.2015

Детальніше...