Запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Педагогічна наука і освіта: студентський вимір», яка відбудеться 29 травня 2015 року на базі Одеського педагогічного училища.

Детальніше...

Запрошуємо Вас взяти участь у заочній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в Україні», яка відбудеться 19 червня 2015 року у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище». 

Детальніше...

21 квітня 2015 року в нашому навчальному закладі пройшло традиційне свято - Фестиваль педагогічної майстерності. Кожен рік студенти-випускники, майбутні вчителі початкової школи, мають можливість продемонструвати свої педагогічні таланти. 

Детальніше...

Студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у 2014-2015 навчальному році, як завжди успішно, взяли участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Південного регіону України, та предметній олімпіаді з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області, які відбулися 15 та 18 квітня 2015 року. 

Детальніше...

Не встигли наші студенти переступити порогу школи, як вже час її покидати. Важко та шкода залишати школу, учнів, яких вже встигли полюбити, але час повертатися до навчання. Для студентів 4-х курсів починається новий етап життя – вони виходять на фінішну пряму. Ще кілька кроків до іспитів – і вони отримають диплом – «свою перепустку в доросле життя». 

Детальніше...