21 січня у групі Д-11 відбулося відкрите заняття з англійської мови на тему: «National Cuisine. Національні страви в Україні за кордоном. Умовні речення 2-го типу», яке, вперше у своїй професійній діяльності, провела викладач англійської мови Ковташ Оксана Миколаївна.

Детальніше...

Освітня програм the LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосувати нові підходи у навчальному процесі. Впровадження навчання LEGO – конструювання всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру. 

Детальніше...

16.01.2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Сенсорні системи. Зорова сенсорна система. Слухова сенсорна система».

Детальніше...

Значна робота проведена у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» для покращення матеріально-технічної бази. Згідно Комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки та за підтримки директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністраціїї Лончака О.А. і начальника Управління обласної ради з майнових відносин Лунгула В.В. 

Детальніше...

Дорогі викладачі та співробітники училища, студенти, батьки!
Щиро вітаємо вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! 

Нехай в кожен день прийдешнього року вам щастить, в житті не припиняється низка радісних подій, в серці живе любов, а в душі – спокій! 

Детальніше...