15 листопада 2013 року, продовжуючи традицію святкування Міжнародного Дня Студента гучно та весело, в Одеському педагогічному училищі було реалізовано ряд заходів, щодо відзначення цього свята.

Детальніше...

9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови. Не минуло це свято й у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище. В рамках цієї події було проведено День української вишиванки 7листопада 2013 року.

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я 06 листопада 2013 року проводила спортивно-масовий захід «День туризму», присвячений Міжнародному Дню туризму.

Детальніше...

Традиційно на початку нового навчального року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» підводяться підсумки літньої педагогічної практики. Початок 2013-2014 н. р. не став винятком. 15-16 жовтня в актовій залі Одеського педагогічного училища відбувся звітний концерт за результатами педагогічної практики студентів у літніх оздоровчих таборах та Одеських ДНЗ, в ході якого майбутні вчителі та вихователі ділилися своїм досвідом, емоціями та враженнями.

Детальніше...

Нещодавно, 15 жовтня 2013, в приміщенні актової зали ВНКЗ "Одеське педагогічне училище", викладачем психолого-педагогічних дисциплін Шавловською Б.Є. для студентів групи Ш-33 було проведено практичне заняття на тему: "Методика та особливості підготовки і проведення свята".

Детальніше...