З нагоди відзначення 30-річного ювілею шкільного курсу інформатики та популяризації нових освітніх технологій студенти нашого училища прийняли запрошення КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж" та приймають участь у веб-квесті "ВПЕВНЕНО НАЗУСТРІЧ МАЙБУТНЬОМУ"

Детальніше...

13 березня 2015 року в рамках засідання педагогічної ради училища викладачем корекційної психології Рибаковою Катериною Миколаївною, було проведено психолого-педагогічний тренінг для педагогічних працівників «Працюємо разом»,

Детальніше...

10 березня об 11.00 в Одеській національній науковій бібліотеці ім. М. Горького відбулися «Шевченківські читання: до 175-річчя виходу першого «Кобзаря» Т. Г. Шевченка».

Детальніше...

24.02 2015 року викладачем Кулінською Лідією Василівною було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Методика фізичного виховання» на тему: «Складання та проведення комплексів загально-розвиваючих вправ та рухливих ігор для дітей різних вікових груп».

Детальніше...

27 лютого 2015 року у групі Д-31(9) викладачем Єфименко Яною Степанівною було проведено відкрите заняття з дисципліни «Методика ознайомлення дітей з природою» на тему: «Куточок живої природи».

Детальніше...