11 березня 2014 року в Одеському педагогічному училищі відбулося засідання круглого столу серед викладачів училища «Сторінками Великого Кобзаря», присвячене святкуванню 200-річного ювілею з Дня народження Т.Г. Шевченка та вшануванню великого майстра слова.

Детальніше...

Студенти Одеського педагогічного училища вже другий рік поспіль беруть участь у конкурсі-семінарі «Студентські педагогічні загони - 2014», який проходив з 28 лютого по 3 березня 2014 в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (АР Крим).

Детальніше...

Вітаємо команду студентів ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» з перемогою в обласному on-line тижні з англійської мови та літератури, який відбувся з 2 по 6 грудня 2013 року в Одеському коледжі технічного флоту Національної Морської Академії.

Детальніше...

9 січня 2014 року в актовій залі Одеського педагогічного училища відбулася зустріч викладачів та студентів з радянським та російським педагогом і психологом Шалвою Олександровичем Амонашвілі, розробником оригінальної концепції гуманної педагогіки та його сином Паатою Шалвовичем Амонашвілі – психологом, педагогом, соціологом, письменником.

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» 15 листопада 2013 року на майданчику перед головним входом, з нагоди святкування Міжнародного Дня студента відбувся унікальний танцювальний флешмоб.

Детальніше...