28.08.2015 в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» під час педагогічної ради перед викладачами виступила провідний бібліотекар відділу зв’язків із громадськістю Одеської національної бібліотеки імені М. Горького Колесникова Валентина Іванівна. Вона ознайомила присутніх із новинками науково-методичної літератури, представила виставку: «Сучасні педагогічні досягнення та європейський досвід». 

Детальніше...

Шановні студенти, викладачі, працівники училища! 

Сердечно вітаю Вас із Днем Незалежності України! 

Від усієї душі зичу вам і вашим рідним миру, міцного здоров’я, щастя, щедрої долі, добра, достатку,, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної держави, добробуту її народу, віри у щасливе майбутнє України!

Детальніше...

19 червня 2015 року в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у рамках проведення заочної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в Україні» відбулося засідання круглого столу серед викладачів училища.

Детальніше...

З метою залучення студентів до цікавого світу науки, стимулювання їх до отримання знань в повсякденному навчанні та в рамках проведення Днів науки цикловою комісією природничо-математичних дисциплін та технологій навчання організовано екскурсію на перших курсах до МУЗЕЮ ЦІКАВИХ НАУК.

Детальніше...

Команда нашого училища у складі: Підгурський Сергій Вікторович, Поплужна Олена Сергіївна, Францишина Дарiя Андріївна, Бойко Тетяна Сергіївна взяли активну участь у регіональній дистанційній інтернет-олімпіаді з інформатики, організованій Кременчуцьким педагогічний коледжем ім. А.С. Макаренка. Студенти проявили себе як справжня команда. 

Детальніше...