14 лютого 2015 року відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяла участь студентка групи Ш-11, Мацьоха Ліля, переможниця ІІІ етапу.

Детальніше...

9.02.2015 року в Одеському педагогічному училищі викладачем циклової комісії іноземних мов Касир Іриною Олександрівною було проведено відкрите заняття з англійської мови в групі Ш-12 на тему “NationalCuisine”. 

Детальніше...

Під час практичного заняття відповідно до навчальної програми із курсу «Загальна психологія» викладачем Рибаковою Катериною Миколаївною було проведено груповий тренінг для студентів ІІ курсу спеціальності Дошкільна освіта. Метою тренінгу було розуміння студентами переваги та принципів командної роботи,

Детальніше...

У січні в читальній залі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» була організована персональна книжкова виставка, присвячена 420-річчю від Дня народження славетного гетьмана Богдана Хмельницького, на якій були представлені цікаві матеріали за різні роки. 

Детальніше...

Студенти нашого училища беруть активну участь у всіх заходах, що проводяться на рівні області, України; по можливості, виступають й на міжнародному рівні. Сфера зацікавлень дуже різноманітна. Це фестивалі, олімпіади, різноманітні змагання, конкурси, конференції тощо.

Детальніше...