Відгукнувшись на запрошення Приморської районної адміністрації, Одеської обласної державної адміністрації 26 березня силами студентів училища, а саме груп Д-21(11), Ш-21, Д-21(9), Д-22(9), Д-32(9), Д-31(9) під керівництвом викладачів фізичної культури та фізичного виховання Полякова Р. О. та Сєркова С. М. була прибрана виділена ділянка Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...

В рамках проведення виховної роботи класні керівники навчальних груп Єловенко В. П та Листопад Н. Л. разом зі студентами груп Ш-31 та Д-31(9) 12 лютого відвідали п'єсу, трагікомедію «Філумена Мартурано» (відому також під назвою «Шлюб по-італійськи») в Одеському театрі юного глядача імені М. Островського. 

Детальніше...

З нагоди відзначення 30-річного ювілею шкільного курсу інформатики та популяризації нових освітніх технологій студенти нашого училища з 22 березня 2015 року по 2 квітня 2015 року приймали активну участь у веб-квесті серед студентів ВНЗ Південного регіону. 

Детальніше...

24 березня в Одеській міській раді відбулася зустріч мера нашого міста з цілим рядом спортсменів і тренерів, представників одеських комунальних спортивних шкіл, працюючих на благо одеського спорту.

Детальніше...

18.03.2015 року в Одеському педагогічному училищі викладачем циклової комісії педагогіки та методики початкової освіти Галушкіною Світланою Іванівною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему: «Особливості організації та проведення навчальної, педагогічної і виробничої практики».

Детальніше...