24 квітня о 16 годині в стінах училища пройшов уже третій за цей рік День відкритих дверей! Захід зібрав випускників 9 та 11 класів міста Одеси та Одеської області. 

Училище радо зустріло гостей концертною програмою, представленою студентами училища. Позитивний настрій подарувала усім Гарбузенко Карина піснею «Красива весна».

Детальніше...

Згідно плану роботи циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти з метою виявлення талановитої молоді, професійної, теоретичної і практичної підготовленості студентів до подальшої діяльності 23.04.2015 р. в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» був проведений Фестиваль педагогічної майстерності серед студентів випускних груп спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта. 

Детальніше...

З 20.04.2015 р. по 24.04.2015 в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» проводився тиждень циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти, присвячений проблемам екологічного виховання дітей дошкільного віку. 

Детальніше...

Запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Педагогічна наука і освіта: студентський вимір», яка відбудеться 29 травня 2015 року на базі Одеського педагогічного училища.

Детальніше...

Запрошуємо Вас взяти участь у заочній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в Україні», яка відбудеться 19 червня 2015 року у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище». 

Детальніше...