2 жовтня 2015 року в Одеському педагогічному училищі відбувалися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вчителя. Адже на початку жовтня традиційно в Україні святкують День працівників освіти.

В усі часи мудре слово педагога вшановувалось суспільством, бо справжній педагог створює майбутнє держави.

Детальніше...

З Днем учителя!

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем учителя! Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, 

Детальніше...

25 вересня у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» проведено святкування Дня працівників дошкільної освіти. У святкуванні брали участь викладачі, студенти спеціальності Дошкільна освіта та почесні гості. 

Директор педучилища Бєляк О. М., заступник директора з навчальної роботи Горанська В. П., голова циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти Кулінська Л. В. привітали студентів та викладачів зі святом. 

Детальніше...

З Днем дошкілля !

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини. Я вітаю зi святом своїх колег, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для дітей у дитячому садку в день радості та щастя! 

Детальніше...

Вересневий теплий день.... Вступні іспити, випробування все залишилось в минулому. Настала хвилююча мить: сьогодні ми по праву будемо називатися студентами.

Ще з ранку в училищі пaнувала святкова атмосфера. Першокурсники трохи ніяковіли, студенти старших курсів підбадьорювали їх теплими словами.

Детальніше...