Сьогодні в училищі надзвичайна атмосфера: гарний настрій, усміхнені обличчя і передчуття чогось дивовижного і святкового. І справді, незабаром, лунає голос казкових персонажів. Це вони закликають студентів взяти участь у безпроїграшній лотереї, яка присвячена Міжнародному дню студента. І винуватці свята роблять це з великим задоволенням!

Детальніше...

Шановні студенти!

Прийміть найщиріші привітання з Міжнародним днем студента! Студентські роки – це особливий період у житті кожного. Період, сповнений романтики, любові, веселих пригод, нових знайомств і багатьох інших цікавих подій. 

Детальніше...

Недільним ранком біля училища, як ніколи людно. Чути веселий гомін студентів. Сьогодні ми їдемо на екскурсію до славного міста Одещини – Саврані. З нетерпінням і хвилюванням чекаємо на зустріч з історичними та пам’ятними місцями нашого краю... 

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я 09 жовтня 2015 року провела спортивно-масовий захід «День здоров’я», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. 

Детальніше...

07 жовтня 2015 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» (керівник фізичного виховання – Ткачук І. О., викладач фізичної культури – Кальчева Т. І.) спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання (методисти центру – Проданов Д. К., Проданова О. В., Проданов О. Д.) провели спортивно-масовий захід «День туризму», присвячений Міжнародному Дню туризму. 

Детальніше...