У січні в читальній залі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» була організована персональна книжкова виставка, присвячена 420-річчю від Дня народження славетного гетьмана Богдана Хмельницького, на якій були представлені цікаві матеріали за різні роки. 

Детальніше...

Студенти нашого училища беруть активну участь у всіх заходах, що проводяться на рівні області, України; по можливості, виступають й на міжнародному рівні. Сфера зацікавлень дуже різноманітна. Це фестивалі, олімпіади, різноманітні змагання, конкурси, конференції тощо.

Детальніше...

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам добро, мир і достаток,  а Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і натхнення та нові вагомі здобутки. 

Детальніше...

 

Згідно з традиціями училища, кожного року перед новорічними святами, студенти четвертого курсу готують заняття-залік відкритого типу з навчальної дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання». Метою заняття є визначення прийомів навчання, 

Детальніше...

7 листопада в Одеському педагогічному училищі пройшло свято-конкурс «Ми – любі діти України», присвячене Дню українського козацтва.

Всі студенти вразили дивовижно гарним вбранням – справжні україночки і мужні хлопці-українці створили атмосферу...

Детальніше...