В рамках проведення виховної роботи класні керівники навчальних груп Єловенко В. П та Листопад Н. Л. разом зі студентами груп Ш-31 та Д-31(9) 12 лютого відвідали п'єсу, трагікомедію «Філумена Мартурано» (відому також під назвою «Шлюб по-італійськи») в Одеському театрі юного глядача імені М. Островського. 

Детальніше...

З нагоди відзначення 30-річного ювілею шкільного курсу інформатики та популяризації нових освітніх технологій студенти нашого училища з 22 березня 2015 року по 2 квітня 2015 року приймали активну участь у веб-квесті серед студентів ВНЗ Південного регіону. 

Детальніше...

24 березня в Одеській міській раді відбулася зустріч мера нашого міста з цілим рядом спортсменів і тренерів, представників одеських комунальних спортивних шкіл, працюючих на благо одеського спорту.

Детальніше...

18.03.2015 року в Одеському педагогічному училищі викладачем циклової комісії педагогіки та методики початкової освіти Галушкіною Світланою Іванівною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему: «Особливості організації та проведення навчальної, педагогічної і виробничої практики».

Детальніше...

Шановний Ростиславе Олександровичу!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, любові від рідних і близьких!

Детальніше...