У нашого навчального закладу багато друзів. Нещодавно, до цієї когорти долучився Клуб шанувальників творчості Володимира Висоцького під керівництвом Євгена Нізова. 

Детальніше...

Шановна Ольго Миколаївно!

Дозвольте з ювілеєм привітати, 
І побажати від душі Багато щастя і добра багато.
Хай буде світлим кожен день в житті,
Хай негаразди завжди обминають, 

Детальніше...

Шановна Ольго Миколаївно!

З почуттям глибокої поваги колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» сердечно вітає Вас із ювілеєм! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Детальніше...

12 травня 2015 року в ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» пройшла виїзна книжково-ілюстративна виставка Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького: «Нескорене поетичне слово: До 105-річчя від дня народження відомої поетеси Ольги Берггольц та 85-річчя від дня народження української письменниці, лауреата Шевченківської премії Ліни Костенко».

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я 15 травня 2015 року проводила спортивні змагання «Веселі старти» для студентів першого курсу спеціальності 5.01010201 Початкова освіта (гр. Ш-11, Ш-12, Ш-13), спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта (гр. Д-11 (9), Д-12 (9)).

Детальніше...