Шановна Олено Францівно!

Нехай трояндами цвітуть літа прекрасні, 
Нехай здійсняться тисячі бажань, 
Щоб доля дарувала тільки щастя, 
Ні грама бід, ні капельки страждань! 

Детальніше...

25 листопада в педагогічному училищі відбувся конкурс «Міс педучилище 2015», в якому брали участь студенти спеціальності «Дошкільна освіта». Серед 10 претенденток були представниці кожної групи спеціальності «Дошкільна освіта»: Тинкован Юлія – Д-12(9), Каралійская Марія – Д-11(9), Мурадова Аделіна – Д-22(9), Гудзовська Марія – Д-21(9), 

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» з 04.11.2015 р. по 13.11.2015 р. було проведено тиждень циклової комісії філологічних дисциплін, присвячений Дню української писемності та мови. Одним із перших заходів в рамках тижня була презентація книжково-ілюстративної виставки «Рідна мова-коріння нації», яка проходила в Одеській національній науковій бібліотеці (04.11.2015р.). 

Детальніше...

17 листопада 2015 року студенти Одеського педагогічного училища взяли участь у загальноміських заходах, присвячених Міжнародному дню студента. Свято відбувалося у палаці культури Одеського національного політехнічного університету. Серед студентів, які відкривали даний захід, була і голова студентської ради педагогічного училища – Антрушина Руслана. 

Детальніше...

Сьогодні в училищі надзвичайна атмосфера: гарний настрій, усміхнені обличчя і передчуття чогось дивовижного і святкового. І справді, незабаром, лунає голос казкових персонажів. Це вони закликають студентів взяти участь у безпроїграшній лотереї, яка присвячена Міжнародному дню студента. І винуватці свята роблять це з великим задоволенням!

Детальніше...