Шановний Володимире Івановичу!

Щиро раді вітати Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я, теплого родинного затишку, любові й поваги від близьких та друзів, невичерпної життєвої наснаги! Хай у вашому домі завжди панують мир та злагода, і Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов! 

 

Детальніше...

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів – пам’ятна дата, котра відзначається щорічно 11 квітня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй. 

Детальніше...

Шановні студенти, викладачі, працівники училища!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. 

Детальніше...

27 березня о 16 годині в стінах училища був проведений другий за цей рік День відкритих дверей! Захід зібрав понад 50 абітурієнтів: випускників 9 та 11 класів міста Одеси та Одеської області. 

Детальніше...

Відгукнувшись на запрошення Приморської районної адміністрації, Одеської обласної державної адміністрації 26 березня силами студентів училища, а саме груп Д-21(11), Ш-21, Д-21(9), Д-22(9), Д-32(9), Д-31(9) під керівництвом викладачів фізичної культури та фізичного виховання Полякова Р. О. та Сєркова С. М. була прибрана виділена ділянка Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...