З 18.04.17 р. по 16.05.17 р. студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» брали участь у змаганнях з футболу, які проходили на базі Одеського технікуму газової та нафтової промисловості у рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області.

Детальніше...

Вітаємо!

Студентів Вацюк Сюзан (група Д-21 (9)) та Ткач Яну (група Ш-22), які посіли третє командне місце в обласній олімпіаді з німецької мови серед ВНКЗ І-ІІ рівнів акредитації. 

Детальніше...

Урочисто відзначили День вишиванки у вищому навчальному комунальному закладі «Одеське Педагогічне Училище». У відзначенні дня вишиванки взяли участь як викладачі, так і студенти училища...

Детальніше...

29 квітня 2017 року студенти груп Ш-11 та Ш-22 ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» на чолі з керівником фізичного виховання Ткачук І. О. та класним керівником Галушкіною С. І. брали участь у спортивному святі «День здоров’я» морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія», яке відбувалося на стадіоні «Спартак».

Детальніше...

Протягом року в училище циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводить різноманітні спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи: «День здоров’я», «День туризму», «Веселі старти»...

Детальніше...