6 березня 2018 року cтуденти нашого училища взяли участь у Шевченківських читаннях, присвячених 204-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка та 180-річчя з часу написання поеми «Катерина» в Одеській національній бібліотеці. 

Детальніше...

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Детальніше...

Весна – пора сонця, радості, квітів і надії, пора свята всіх жінок на землі.

Один раз на рік є день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій...

Детальніше...

23 лютого 2018 року о 10.30 в Актовій залі училища відбулося інтегроване відкрите навчальне заняття з методики навчання російської мови, проведене для 3-х курсів студентів спеціальності Початкова освіта на тему: «Лінгвістичні психолого-педагогічні основи розділу «Навчання граматиці, правопису. Розвиток мовлення »»

Детальніше...

22 лютого о 15.00 в кабінеті № 25 відбулося розширене засідання Методичної ради.

Обговорювались питання про підготовку та проведення І етапу обласних олімпіад серед студентів училища, про підготовку до конкурсу-фестивалю педагогічної майстерності цикловою комісією психолого-педагогічних та фахових дисциплін (Дошкільна освіта). 

Детальніше...