Дорогі колеги, шановні батьки, студенти!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Від усього серця бажаємо вам щастя, доброго здоров’я, радості, любові, родинного затишку! 

 

Read more...

Саме під таким гаслом в Одеському педагогічному училищі пройшов конкурс «Міс Краса 2016» у клубі «Atlantic», адже наші конкурсантки народилися у різних країнах світу: Україні, Молдові, Росії та Франції. Але живуть і навчаються вони у найкрасивішому місті на Землі - Одесі.

Read more...

Одеський міський центр зайнятості, з метою популяризації та сприяння подальшому розвитку профорієнтаційної роботи з молоддю, а також, ознайомлення учнів загальноосвітніх шкіл з сучасними професіями на ринку праці з метою їх подальшого навчання, заснував музиний Фестиваль професій «Best Profession» 2016. 

Read more...

Шановна Ганно Володимирівно!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» щиро вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті! 

Read more...

Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з баскетболу, які проходили 9-18 листопада 2016 року на базі Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації. 

Read more...