18.03.2015 року в Одеському педагогічному училищі викладачем циклової комісії педагогіки та методики початкової освіти Галушкіною Світланою Іванівною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему: «Особливості організації та проведення навчальної, педагогічної і виробничої практики».

Детальніше...

Шановний Ростиславе Олександровичу!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, любові від рідних і близьких!

Детальніше...

З нагоди відзначення 30-річного ювілею шкільного курсу інформатики та популяризації нових освітніх технологій студенти нашого училища прийняли запрошення КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж" та приймають участь у веб-квесті "ВПЕВНЕНО НАЗУСТРІЧ МАЙБУТНЬОМУ"

Детальніше...

13 березня 2015 року в рамках засідання педагогічної ради училища викладачем корекційної психології Рибаковою Катериною Миколаївною, було проведено психолого-педагогічний тренінг для педагогічних працівників «Працюємо разом»,

Детальніше...

10 березня об 11.00 в Одеській національній науковій бібліотеці ім. М. Горького відбулися «Шевченківські читання: до 175-річчя виходу першого «Кобзаря» Т. Г. Шевченка».

Детальніше...