Протягом року в училище циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводить різноманітні спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи: «День здоров’я», «День туризму», «Веселі старти»...

Read more...

12-13 квітня 2017 р. на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було проведено регіональне методичне об’єднання викладачів російської мови, зарубіжної і дитячої літератури, культурології. Робота методичного об’єднання була спрямована на реалізацію принципів гуманізації освіти, методологічної переорієнтації навчального процесу та розвиток особистості педагога...

Read more...

З 20.03.17 р. по 29.03.17 р. були проведені змагання з гандболу у рамках XXII обласних студентських ігор серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області, м. Одеса.

Read more...

31 березня 2017 року відбулася XV Олімпіада студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області 2016-2017 навчального року на базі Одеського коледжу транспортних технологій. 

Read more...

09.03.2017 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Кальчевою Тетяною Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Гімнастика». Тема заняття: Лазіння по гімнастичній стінці та гімнастичній лаві. Мета: підвищення рівня функціональної підготовки студентів для зміцнення здоров’я. 

Read more...