У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я 25 травня 2017 року проводила спортивні змагання «Веселі старти» для студентів першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта (гр. Ш-11, Ш-12, Ш-13), спеціальності 012 Дошкільна освіта (гр. Д-11 (9), Д-12 (9), Д-13 (9)).

Read more...

З 18.04.17 р. по 16.05.17 р. студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» брали участь у змаганнях з футболу, які проходили на базі Одеського технікуму газової та нафтової промисловості у рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області.

Read more...

Урочисто відзначили День вишиванки у вищому навчальному комунальному закладі «Одеське Педагогічне Училище». У відзначенні дня вишиванки взяли участь як викладачі, так і студенти училища...

Read more...

Вітаємо!

Студентів Вацюк Сюзан (група Д-21 (9)) та Ткач Яну (група Ш-22), які посіли третє командне місце в обласній олімпіаді з німецької мови серед ВНКЗ І-ІІ рівнів акредитації. 

Read more...

29 квітня 2017 року студенти груп Ш-11 та Ш-22 ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» на чолі з керівником фізичного виховання Ткачук І. О. та класним керівником Галушкіною С. І. брали участь у спортивному святі «День здоров’я» морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія», яке відбувалося на стадіоні «Спартак».

Read more...