Шановна Тетяно Георгіївно!

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження!

У світлий День Вашого Народження бажаємо щастя і здоров’я, багатства, удачі і добра. Хай сонце яскраво освітлює Ваш шлях, а в двері ніколи не постукає старість.

Детальніше...

16 лютого 2018 року Шмигановською Оленою Сергіївною у групі Д-31 було проведено відкрите практичне заняття з української мови на тему «Подовження та подвоєння приголосних фонем. Спрощення в групах приголосних».

Детальніше...

ВІТАЄМО!!!
Щиро вітаємо студентку групи Д-42
Киселевич Марію Ігорівну
яка посіла II місце в II (обласному) етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Детальніше...

14-ого лютого 2018 року в Актовій залі Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» відбувся концерт «Я дарую тобі любов», присвячений Дню всіх закоханих - Дню Святого Валентина. Концерт підготували і провели студентки Одеського педагогічного училища та курсанти Морехідного коледжу технічного флоту. 

Детальніше...

26.01.2018 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Федоровою Надією Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Анатомія, фізіологія і гігієна дітей шкільного віку». Тема лекції: «Опорно-руховий апарат». Мета: Ознайомити студентів з будовою і функціями опорно-рухового апарату; виховувати бережливе ставлення до опорно-рухової системи власного організму.

Детальніше...