На базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» протягом березня-квітня 2019 року були проведені змагання XXIV обласних спортивних ігор з волейболу серед жіночих команд ВНЗ I-II р. а. 

Read more...

15 квітня 2019 року студентки 3 курсу, гр. Д-32: Дацишина А., Земляна Ю., Варчук М., Фоміч В. та студентка гр. Д-41 Немондрук А. разом із викладачем, Кулінською Л.В. взяли участь у науковому засіданні дискусійного клубу «Здоров’язбереження. Теорія і практика»...

Read more...

11 квітня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Д-32 було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Методика формування елементарних математичних уявлень» на тему: «Підбір дидактичних ігор і вправ на ознайомлення з орієнтуванням в просторі. Педагогічна майстерня «Математичні знахідки» (викладач Лозова Н. А.).

Read more...

19 квітня 2019 року на базі КЗВО «Дніпровський педагогічний коледж» ДОР» відбулася регіональна олімпіада з педагогіки та окремих методик серед студентів випускних груп спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта. 

Read more...

17 квітня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем-методистом, кандидатом педагогічних наук Нарійчуком Миколою Деонисовичем було проведено відкрите заняття з хімії на тему: «Білки, жири, вуглеводи. Біологічна роль білків та нуклеїнових кислот».

Read more...