Вельмишановна Галино Аркадіївно!

Колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» щиро вітає Вас із славетним ювілеєм! Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і родинного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень.

Детальніше...

1 грудня 2017 року в Актовій залі училища відбувся концерт Дитячої хореографічної школи м. Одеси. У програмі концерту студенти Одеського педагогічного училища познайомилися...

Детальніше...

З 13 по 22 листопада 2017 року студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXIII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з футболу, які проходили на базі Одеського технікуму газової та нафтової промисловості. 

Детальніше...

Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXIII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації брали участь у змаганнях з настільного тенісу, під керівництвом викладача фізичної культури Бондара С. В., які проходили 23-24 листопада 2017 року на базі Одеського обласного базового медичного училища. 

Детальніше...

27.11.2017 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Мераджі Віталієм Федоровичем було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Баскетбол». Тема заняття: «Ведення м’яча». Мета: розвиток координаційних здібностей студентів у баскетболі, підвищення рівня функціональної підготовки студентів.

Детальніше...