8 грудня о 16 годині в стінах училища відбувся перший у цьому навчальному році День відкритих дверей! На захід зібралися випускники 9-их та 11 класів міста Одеси та Одеської області. 

Детальніше...

Вельмишановна Галино Аркадіївно!

Колектив ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» щиро вітає Вас із славетним ювілеєм! Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і родинного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень.

Детальніше...

1 грудня 2017 року в Актовій залі училища відбувся концерт Дитячої хореографічної школи м. Одеси. У програмі концерту студенти Одеського педагогічного училища познайомилися...

Детальніше...

З 13 по 22 листопада 2017 року студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXIII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з футболу, які проходили на базі Одеського технікуму газової та нафтової промисловості. 

Детальніше...

Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXIII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації брали участь у змаганнях з настільного тенісу, під керівництвом викладача фізичної культури Бондара С. В., які проходили 23-24 листопада 2017 року на базі Одеського обласного базового медичного училища. 

Детальніше...