Одеський міський центр зайнятості, з метою популяризації та сприяння подальшому розвитку профорієнтаційної роботи з молоддю, а також, ознайомлення учнів загальноосвітніх шкіл з сучасними професіями на ринку праці з метою їх подальшого навчання, заснував музиний Фестиваль професій «Best Profession» 2016. 

Детальніше...

Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з баскетболу, які проходили 9-18 листопада 2016 року на базі Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації. 

Детальніше...

10 листопада 2016 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулося засідання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області під керівництвом голови обласної методичної комісії заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ I – II рівнів акредитації Одеської області Мельник Наталії Олексіївни.

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» з 09.11.2016 р. по 16.11.2016 р. було проведено тиждень циклової комісії філологічних дисциплін, присвячений Дню української писемності та мови. Одним із перших заходів в рамках тижня була презентація книжково-ілюстративної виставки «Щоб глибше осягнути рідне слово», яка проходила в Одеській національній науковій бібліотеці (09.11.2016р.)

Детальніше...

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. 

Детальніше...