Цього року студенти Одеського педагогічного училища не тільки відзначали День знань, а й святкували 25-річчя з Дня Незалежності України. Вишиванки, українські традиції, державні символи – все дарувало піднесений настрій та урочистість. Танок з українськими рушниками завершився стилізованою аркою, під якою першокурсників благословили на легке навчання та добру долю.

Детальніше...

Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Детальніше...

Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 22.06.2016 року брала участь у нараді методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області спільно з Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання...

Детальніше...

30 травня 2016 року в Одеському педагогічному училищі пролунав останній дзвоник для 4 курсів. 

Свято розпочалося веселим українським танком, після якого, під звуки барабанів, урочисто на лінійку зайшли випускники. Словами привітання до них звернулася виконуюча обов’язки директора Горанська Валентина Павлівна. 

Детальніше...

24 травня 2016 року збірна команда училища брала участь у XXI обласних спортивних іграх серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з легкої атлетики, які проходили на стадіоні «Краян» м. Одеси.

Детальніше...