День вихователя і всіх працівників дошкільних установ святкували 28 вересня в стінах Одеського педагогічно училища. Це свято вперше проводилося у новому форматі, концерт був повністю підготовлений студентами першого року навчання напряму підготовки дошкільна та початкова освіта.

Read more...

30.10.2018 в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в рамках XXIV Олімпіади були проведені змагання з шашок. 

Read more...

Керівник фізичного виховання та голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 18 жовтня 2018 року брала участь у засіданні методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих педагогічних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Південного регіону України...

Read more...

05.10.2018 року на базі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу були проведені змагання з шахів, у рамках XXIV Олімпіади. 

Read more...

11 жовтня 2018 року циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» (керівник фізичного виховання – Ткачук І. О.) спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання 

Read more...