Знову золотоволоса осінь закликає нас до святкування свята Дня працівника дошкільної освіти та Дня вчителя. Крокуючи коридорами навчального закладу, відразу потрапляємо в країну квіткового різнобарв’я. Цікаві осінні композиції, які розміщенні у коридорах училища, приваблюють своєю чарівністю та красою. 

Детальніше...

Шановні колеги! Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє країни. 

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводила Олімпійський тиждень 09-17 вересня 2016 року, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. 

Детальніше...

Цього року студенти Одеського педагогічного училища не тільки відзначали День знань, а й святкували 25-річчя з Дня Незалежності України. Вишиванки, українські традиції, державні символи – все дарувало піднесений настрій та урочистість. Танок з українськими рушниками завершився стилізованою аркою, під якою першокурсників благословили на легке навчання та добру долю.

Детальніше...

Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Детальніше...