5 жовтня 2018 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було відзначено День працівника освіти. Міцні знання та науковий світогляд, ерудиція, професіоналізм і креативність, ввічливість, взаємоповага та любов до улюбленої справи, а ще – постійне прагнення вчитися, пізнавати, діяти – риси Людини, діяльність якої безпосередньо впливає на формування освіченості, а отже, й зрілості нації.

Детальніше...

День вихователя і всіх працівників дошкільних установ святкували 28 вересня в стінах Одеського педагогічно училища. Це свято вперше проводилося у новому форматі, концерт був повністю підготовлений студентами першого року навчання напряму підготовки дошкільна та початкова освіта.

Детальніше...

30.10.2018 в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в рамках XXIV Олімпіади були проведені змагання з шашок. 

Детальніше...

05.10.2018 року на базі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу були проведені змагання з шахів, у рамках XXIV Олімпіади. 

Детальніше...

Керівник фізичного виховання та голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 18 жовтня 2018 року брала участь у засіданні методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих педагогічних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Південного регіону України...

Детальніше...