Весна – пора сонця, радості, квітів і надії, пора свята всіх жінок на землі.

Один раз на рік є день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій...

Детальніше...

23 лютого 2018 року о 10.30 в Актовій залі училища відбулося інтегроване відкрите навчальне заняття з методики навчання російської мови, проведене для 3-х курсів студентів спеціальності Початкова освіта на тему: «Лінгвістичні психолого-педагогічні основи розділу «Навчання граматиці, правопису. Розвиток мовлення »»

Детальніше...

22 лютого о 15.00 в кабінеті № 25 відбулося розширене засідання Методичної ради.

Обговорювались питання про підготовку та проведення І етапу обласних олімпіад серед студентів училища, про підготовку до конкурсу-фестивалю педагогічної майстерності цикловою комісією психолого-педагогічних та фахових дисциплін (Дошкільна освіта). 

Детальніше...

Шановна Тетяно Георгіївно!

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження!

У світлий День Вашого Народження бажаємо щастя і здоров’я, багатства, удачі і добра. Хай сонце яскраво освітлює Ваш шлях, а в двері ніколи не постукає старість.

Детальніше...

16 лютого 2018 року Шмигановською Оленою Сергіївною у групі Д-31 було проведено відкрите практичне заняття з української мови на тему «Подовження та подвоєння приголосних фонем. Спрощення в групах приголосних».

Детальніше...