Результати вступного екзамену з Української мови

спеціальність 013 Початкова освіта

 

Група 1

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Криклива Анна Володимирівна 1 8
2 Слюсаренко Стефанія Олегівна 2 4
3 Лейфура Вікторія Олександрівна 3 6
4 Вєтрова Христина Олегівна 4 8
5 Куца Анастасія Сергіївна 5 5
6 Янєва Дар'я Миколаївна 6 8
7 Доценко Анастасія Вадимівна 7 6
8 Гапунич Тетяна Вікторівна 8 6
9 Тихонюк Тетяна Миколаївна 9 6
10 Павловська Вікторія Вікторівна 10 3
11 Хараїм Валерія Сергіївна 11 5
12 Самчук Катерина Ігорівна 12 5
13 Бузе Руслана Русланівна 13 5
14 Чапайда Світлана Ігорівна 15 7

Група 2

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Муляр Анна Вадимівна 16 7
2 Онопрієнко Олександра Олексіївна 17 4
3 Маряніна Елеонора Ігорівна 18 6
4 Величко Інна Сергіївна 19 6
5 Хіжна Аліна Вадимівна 20 7
6 Ткач Ніка Володимирівна 21 8
7 Поточняк Анастасія Анатоліївна 22 6
8 Рабош Вікторія Михайлівна 23 7
9 Штирхун Тетяна Євгенівна 24 4
10 Стоянова Олена Олегівна 25 3
11 Балтян Валентина Ігорівна 26 5
12 Солоненко Анастасія Сергіївна 27 4
13 Андронік Юлія Юріївна 28 4
14 Василюк Софія Ігорівна 29 8
15 Владова Світлана Валеріївна 30 не з'явилась

Група 3

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Слепченко Ганна Олександрівна 31 5
2 Шечкова Ірина Олександрівна 32 6
3 Гайдай Крістіна Русланівна 33 4
4 Головко Вероніка Олегівна 34 7
5 Шалигіна Валерія Валеріївна 35 7
6 Єрофєєва Катерина Володимирівна 36 5
7 Дічева Валентина Сергіївна 37 4
8 Султанбекова Аліна Тімурівна 38 9
9 Бойко Надія Іванівна 39 9
10 Василенко Альона Ігорівна 40 5
11 Пегіна Жанна Романівна 41 6
12 Стешенко Наталія Дмитрівна 42 8
13 Бурка Ірина Ігорівна 43 не з'явилась
14 Волкова Вікторія Олександрівна 44 7
15 Бадретдінова Діана Русланівна 45 5

Група 4

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гончарук Анна Олексіївна 46 4
2 Речкіна Влада Романівна 47 4
3 Шарапановська Ольга Юріївна 48 8
4 Охотюк Ганна Олександрівна 49 7
5 Чернобай Катерина Олександрівна 50 6
6 Рогожкіна Ірина Володимирівна 52 7
7 Дмитришина Марія Іванівна 53 8
8 Руда Катерина Сергіївна 54 4
9 Захарченко Віта Сергіївна 55 7
10 Куцевалова Єва Сергіївна 56 5
11 Козлова Дарія Сергіївна 57 5
12 Лобзова Катерина Олексіївна 59 7
13 Костоправова Ангеліна Олександрівна 60 5

Група 5

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гураль Рената Віталіївна 61 6
2 Атаман Маргарита Сергіївна 62 4
3 Ходоровська Анастасія Віталіївна 63 5
4 Сауляк Наталя Анатоліївна 64 7
5 Бурдейна Юлія Андріївна 65 4
6 Куленко Олександра Олексіївна 66 4
7 Шуткевич Юлія Олексіївна 67 4
8 Пугач Оксана Юріївна 68 8
9 Авраменко Олена Ігорівна 69 6
10 Зінченко Ірина Сергіївна 70 не з'явилась
11 Іванова Ірина Степанівна 71 6
12 Сімченко Олександра Борисівна 72 4
13 Курман Марина Віталіївна 73 6
14 Кульчицька Єлизавета Сергіївна 74 4
15 Бугаєнко Катерина Михайлівна 75 5

Група 6

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Маліхатко Дар'я Валеріївна 76 5
2 Яковлева Катерина Вікторівна 77 4
3 Кожушняк Катерина Сергіївна 78 8
4 Карабаджак Анна Іванівна 79 4
5 Якимчук Катерина Сергіївна 80 9
6 Шишова Ганна Олексіївна 81 6
7 Кухар Альбіна Василівна 82 7
8 Сидорович Вікторія Олегівна 83 8
9 Шумейко Анна Вікторівна 84 5
10 Іванченко Тетяна Євгенівна 85 5
11 Колеснікова Аліна Віталіївна 86 1
12 Марченко Катерина Миколаївна 87 4
13 Франюк Любов Сергіївна 88 3
14 Прокопенко Анна Олександрівна 90 4

Група 7

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Соколова Анастасія Володимирівна 91 4
2 Кашперська Любов Сергіївна 92 4
3 Сорока Марія Петрівна 93 4
4 Шапошнік Владислава Віталіївна 94 4
5 Пулькіна Катерина Анатоліївна 95 8
6 Бащак Ольга Сергіївна 96 5
7 Латій Олена Андріївна 97 4
8 Ніколаєва Анастасія Ігорівна 98 4
9 Капелістий Олександр Вікторович 99 5
10 Бухенко Вікторія Вікторівна 100 8
11 Владика Владислава Андріївна 101 6
12 Богданова Валерія Олегівна 102 6
13 Комерзан Карина Владиславівна 103 не з'явилась
14 Перегиня Дарія Василівна 104 4
15 Московичова Анастасія Олександрівна 105 4

Група 8

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Макарова Анастасія Андріївна 106 4
2 Гуральник Віолетта Олександрівна 107 4
3 Гуцул Єфросинія Миколаївна 108 5
4 Дяченко Ірина Олександрівна 109 4
5 Вінтонюк Катерина Андріївна 110 4
6 Михайлова Тетяна Євгеніївна 111 9
7 Михальчук Владислава Вячеславівна 112 3
8 Мирошник Вікторія Вікторівна 113 не з'явилась
9 Склярук Юлія Ігорівна 114 6
10 Морозова Анна Ярославівна 115 5
11 Жарка Дарія Сергіївна 116 9
12 Табакар Катерина Вячеславівна 117 3
13 Степанцов Віктор Олександрович 118 2
14 Зеленівська Анастасія Петрівна 119 4
15 Карабаджак Надія Едуардівна 120 7

Група 9

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Яковенко Яна Василівна 121 не з'явилась
2 Острова Ірина Вікторівна 122 3
3 Микитінська Анастасія Володимирівна 123 6
4 Макаренко Анастасія Олегівна 124 5
5 Кутуза Анастасія Олександрівна 125 5
6 Сергєєва Крістіна Сергіївна 126 6
7 Токарчук Ангеліна Олександрівна 127 6
8 Кучеренко Анна Сергіївна 128 4
9 Лазарева Анастасія Сергіївна 129 4
10 Ясакова Марія Олександрівна 130 5
11 Закаляпіна Софія Сергіївна 131 6
12 Волуйко Надія Станіславівна 132 3
13 Бах Анастасія Олександрівна 133 5
14 Турєва Анастасія Ігорівна 134 5
15 Молчанова Аліна Максимівна 135 6

Група 10

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Олійник Катерина Вікторівна 136 10
2 Левченко Анна Русланівна 137 6
3 Легкоход Катерина Віталіївна 138 7
4 Івахненко Єлизавета Олександрівна 139 не з'явилась
5 Вєріна Наталія Сергіївна 140 5
6 Кравченко Катерина Миколаївна 141 5
7 Мерешко Тетяна Євгенівна 142 5
8 Пономаренко Анастасія Олегівна 144 3
9 Мазур Анна Андріївна 145 7
10 Коваль Надія Миколаївна 146 6
11 Годорожа Руслана Русланівна 147 9
12 Маляренко Дарія Миколаївна 148 6
13 Козакова Вікторія Вікторівна 149 5
14 Фадєєва Катерина Олександрівна 150 4

Група 11

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Рогозіна Ангеліна Анатоліївна 151 5
2 Осипова Варвара Михайлівна 152 7
3 Савкіна Єлизавета Олександрівна 153 7
4 Кирчевська Наталія Вячеславівна 154 3
5 Сіроштаненко Олександра Олександрівна 155 4
6 Голобородько Юлія Вікторівна 156 5
7 Кузьмиченко Єлизавета Олександрівна 157 не з'явилась
8 Момот Діана Андріївна 158 2
9 Витичак Тетяна Ігорівна 159 5
10 Алімова Єлизавета Леонідівна 160 4
11 Хаустова Дар'я Юріївна 161 не з'явилась
12 Щербина Юлія Володимирівна 162 6
13 Веремчук Поліна Олександрівна 163 7
14 Чмир Надія Василівна 164 2