Результати вступного екзамену з Української мови

спеціальність 012 Дошкільна освіта

 

Група 1

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гапунич Тетяна Вікторівна 1 6
2 Павловська Вікторія Вікторівна 2 4
3 Осман Аміна 3 4
4 Самчук Катерина Ігорівна 4 4
5 Пойдун Ганна Сергіївна 5 4
6 Кострова Анастасія Володимирівна 7 не з'явилась
7 Бахчиванжи Владислава Олексіївна 8 4
8 Досюк Любов Юріївна 9 2
9 Штирхун Тетяна Євгенівна 10 4
10 Прігунова Катерина Андріївна 11 4
11 Черненко Валерія Валеріївна 12 5
12 Солоненко Анастасія Сергіївна 13 5
13 Бондар Вікторія Олегівна 14 2
14 Кукочка Вікторія Юріївна 15 6

Група 2

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Василюк Софія Ігорівна 16 6
2 Слепченко Ганна Олександрівна 17 6
3 Руса Аліна Ігорівна 18 4
4 Нікітюк Валерія Денисівна 19 4
5 Віцина Діана Олександрівна 20 5
6 Боднар Вікторія Вікторівна 22 4
7 Олійник Вікторія Олександрівна 23 8
8 Василенко Альона Ігорівна 24 5
9 Леонова Вероніка Андріївна 25 5
10 Стешенко Наталія Дмитрівна 26 7
11 Ільїна Яна Германівна 28 4
12 Бурка Ірина Ігорівна 29 не з'явилась
13 Гагауз Марія Миколаївна 30 не з'явилась

Група 3

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Кічук Вероніка Русланівна 31 5
2 Чорна Поліна Володимирівна 32 5
3 Чернобай Катерина Олександрівна 33 4
4 Пегіна Жанна Романівна 34 6
5 Рогожкіна Ірина Володимирівна 35 5
6 Пилянчук Орина Сергіївна 36 2
7 Костоправова Ангеліна Олександрівна 37 4
8 Лобзова Катерина Олексіївна 38 4
9 Слюсарчук Діана Русланівна 39 4
10 Котович Аліна Олександрівна 40 2
11 Іванова Ірина Степанівна 41 4
12 Косюга Олександра Андріївна 42 4
13 Волуйко Надія Станіславівна 43 не з'явилась
14 Франюк Любов Сергіївна 44 4
15 Готра Ніна Михайлівна 45 4

Група 4

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Соколова Анастасія Володимирівна 46 6
2 Каплиста Дарина Сергіївна 47 4
3 Бащак Ольга Сергіївна 48 6
4 Єремія Алевтина Віталіївна 49 8
5 Токарєва Анастасія Андріївна 50 2
6 Павленко Олена Віталіївна 51 9
7 Цибульська Наталя Валеріївна 52 1
8 Перегиня Дарія Василівна 53 4
9 Михальчук Владислава Вячеславівна 54 4
10 Кондраток Ольга Олександрівна 55 не з'явилась
11 Морозова Анна Ярославівна 56 5
12 Мирошник Вікторія Вікторівна 57 3
13 Аніщенко Аліна Володимирівна 58 4
14 Васюхно Єсєнія Владиславівна 59 3
15 Прончатова Лілія Іванівна 60 не з'явилась

Група 5

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Лазаренко Катерина Олександрівна 61 4
2 Сергєєва Крістіна Сергіївна 62 5
3 Троценко Валерія Вікторівна 63 4
4 Урсатій Анна Валентинівна 64 4
5 Кучеренко Анна Сергіївна 65 4
6 Бялковська Катерина Ігорівна 66 5
7 Тарнавська Анастасія Федорівна 67 4
8 Ісаєва Альона Дмитрівна 68 не з'явилась
9 Большакова Марина Сергіївна 69 4
10 Шендерук Ярослава Русланівна 70 5
11 Курлянд Ірина Вікторівна 71 не з'явилась
12 Уривкова Алла Олександрівна 72 6
13 Турєва Анастасія Ігорівна 73 4
14 Лонська Катерина Едуардівна 74 4
15 Молчанова Аліна Максимівна 75 не з'явилась

Група 6

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Митрофанова Ілона Романівна 76 4
2 Волкова Оксана Іванівна 77 4
3 Анез Марлін Дженкізівна 78 4
4 Мачковська Дар'я Вадимівна 79 5
5 Пономаренко Анастасія Олегівна 80 4
6 Дімітрашко Інна Сергіївна 81 не з'явилась
7 Чупахіна Олександра Євгенівна 83 4
8 Пройда Аліна Олександрівна 84 4
9 Томєва Тетяна Іванівна 85 3
10 Козакова Вікторія Вікторівна 86 4
11 Фадєєва Катерина Олександрівна 87 2
12 Москвичова Анастасія Олександрівна 88 4
13 Кирчевська Наталія Вячеславівна 89 3
14 Павленко Марія Вікторівна 90 4

Група 7

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Сіроштаненко Олександра Олександрівна 91 4
2 Леонт'єва Варвара Андріївна 92 4
3 Кузьмиченко Єлизавета Олександрівна 93 4
4 Кузьміченко Юліана Андріївна 94 4
5 Голобородько Юлія Вікторівна 95 4
6 Юрченко Ганна Іванівна 96 4
7 Келлер Аліса Олександрівна 97 4
8 Норкулова Яна Алішерівна 98 4
9 Алімова Єлизавета Леонідівна 99 3
10 Щербина Юлія Володимирівна 100 6
11 Сильченко Анастасія Юріївна 101 4
12 Бодюл Дарія Вікторівна 102 4
13 Копієвська Жанна Борисівна 103 4
14 Івасюк Тетяна Андріївна 104 5
15 Кострикіна Вероніка Вадимівна 105 5

Група 8

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Яковець Таміла Володимирівна 106 2
2 Закернична Ірина Володимирівна 107 4
3 Ракун Крістіна Сергіївна 108 4
4 Максименко Дарія Валеріївна 109 4
5 Чорнолуцька Дар'я Іванівна 110 7
6 Дімова Олександра Андріївна 111 2
7 Малечко Аліна Олександрівна 112 3
8 Острова Ірина Вікторівна 113 4