Результати вступного випробування з Біології для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 кл)

спеціальність 012 Дошкільна освіта

 

Група 1

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гапунич Тетяна Вікторівна 1 6
2 Павловська Вікторія Вікторівна 2 6
3 Осман Аміна 3 8
4 Самчук Катерина Ігорівна 4 4
5 Пойдун Ганна Сергіївна 5 5
6 Бахчиванжи Владислава Олексіївна 8 6
7 Штирхун Тетяна Євгенівна 10 5
8 Прігунова Катерина Андріївна 11 6
9 Черненко Валерія Валеріївна 12 4
10 Солоненко Анастасія Сергіївна 13 7
11 Кукочка Вікторія Юріївна 15 5

Група 2

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Василюк Софія Ігорівна 16 6
2 Слепченко Ганна Олександрівна 17 7
3 Руса Аліна Ігорівна 18 7
4 Нікітюк Валерія Денисівна 19 5
5 Віцина Діана Олександрівна 20 8
6 Боднар Вікторія Вікторівна 22 6
7 Олійник Вікторія Олександрівна 23 8
8 Василенко Альона Ігорівна 24 6
9 Леонова Вероніка Андріївна 25 6
10 Стешенко Наталія Дмитрівна 26 7
11 Ільїна Яна Германівна 28 7

Група 3

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Кічук Вероніка Русланівна 31 5
2 Чорна Поліна Володимирівна 32 6
3 Чернобай Катерина Олександрівна 33 7
4 Пегіна Жанна Романівна 34 7
5 Рогожкіна Ірина Володимирівна 35 8
6 Костоправова Ангеліна Олександрівна 37 7
7 Лобзова Катерина Олексіївна 38 8
8 Слюсарчук Діана Русланівна 39 5
9 Іванова Ірина Степанівна 41 7
10 Косюга Олександра Андріївна 42 8
11 Франюк Любов Сергіївна 44 5
12 Готра Ніна Михайлівна 45 4

Група 4

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Соколова Анастасія Володимирівна 46 6
2 Каплиста Дарина Сергіївна 47 7
3 Бащак Ольга Сергіївна 48 8
4 Єремія Алевтина Віталіївна 49 9
5 Павленко Олена Віталіївна 51 9
6 Перегиня Дарія Василівна 53 6
7 Михальчук Владислава Вячеславівна 54 5
8 Морозова Анна Ярославівна 56 7
9 Аніщенко Аліна Володимирівна 58 6

Група 5

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Лазаренко Катерина Олександрівна 61 не з'явилась
2 Сергєєва Крістіна Сергіївна 62 8
3 Троценко Валерія Вікторівна 63 4
4 Урсатій Анна Валентинівна 64 7
5 Кучеренко Анна Сергіївна 65 5
6 Бялковська Катерина Ігорівна 66 6
7 Тарнавська Анастасія Федорівна 67 4
8 Большакова Марина Сергіївна 69 6
9 Шендерук Ярослава Русланівна 70 6
10 Уривкова Алла Олександрівна 72 7
11 Турєва Анастасія Ігорівна 73 7
12 Лонська Катерина Едуардівна 74 8

Група 6

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Митрофанова Ілона Романівна 76 4
2 Волкова Оксана Іванівна 77 4
3 Анез Марлін Дженкізівна 78 5
4 Мачковська Дар'я Вадимівна 79 4
5 Пономаренко Анастасія Олегівна 80 4
6 Чупахіна Олександра Євгенівна 83 5
7 Пройда Аліна Олександрівна 84 7
8 Козакова Вікторія Вікторівна 86 4
9 Москвичова Анастасія Олександрівна 88 7
10 Павленко Марія Вікторівна 90 6

Група 7

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Сіроштаненко Олександра Олександрівна 91 6
2 Леонт'єва Варвара Андріївна 92 5
3 Кузьмиченко Єлизавета Олександрівна 93 5
4 Кузьміченко Юліана Андріївна 94 6
5 Голобородько Юлія Вікторівна 95 6
6 Юрченко Ганна Іванівна 96 6
7 Келлер Аліса Олександрівна 97 6
8 Норкулова Яна Алішерівна 98 4
9 Щербина Юлія Володимирівна 100 7
10 Сильченко Анастасія Юріївна 101 4
11 Бодюл Дарія Вікторівна 102 7
12 Копієвська Жанна Борисівна 103 8
13 Івасюк Тетяна Андріївна 104 5
14 Кострикіна Вероніка Вадимівна 105 9

Група 8

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Закернична Ірина Володимирівна 107 6
2 Ракун Крістіна Сергіївна 108 6
3 Максименко Дарія Валеріївна 109 4
4 Чорнолуцька Дар'я Іванівна 110 7
5 Острова Ірина Вікторівна 113 4