«Здоров’язбереження. Теорія і практика»

15 квітня 2019 року студентки 3 курсу, гр. Д-32: Дацишина А., Земляна Ю., Варчук М., Фоміч В. та студентка гр. Д-41 Немондрук А. разом із викладачем, Кулінською Л.В. взяли участь у науковому засіданні дискусійного клубу «Здоров’язбереження. Теорія і практика», яке проводилось на базі Державного закладу «Південноукраїнський Державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського на факультеті дошкільна педагогіка та психологія.

Організатором та керівником засідання була кандидат педагогічних наук, викладач методики фізичного виховання ДЗ «Південноукраїнський педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського» Соцька О.П. В засіданні клубу брали участь викладачі та студенти педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, студенти та викладачі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», практичні фахівці з дошкільної освіти: інструктор з фізичної культури, методисти та вихователі м.Черноморська, Великий Дальник тощо.

Засідання дискусійного клубу відбулося на високому рівні. Розглядалися питання здорового способу життя дошкільників, організація роботи з батьками, сучасні підходи, форми та методи в роботі дошкільних установ з питань здоров’язбереження. Значення використання нестандартного обладнання на фізкультурних заняттях та в повсякденному житті дошкільників. Всі учасники засідання отримали сертифікати і безліч позитивних емоцій. Висловлюємо щиру подяку за змістовність та гарну організацію викладачам факультету дошкільна педагогіка та психологія. ДЗ «Південноукраїнський національний університет», зокрема Соцькій О.П. Сподіваємось і на подальшу плідну співпрацю.