Засідання заступників директорів з навчальної роботи

10 листопада 2016 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулося засідання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області під керівництвом голови обласної методичної комісії заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ I – II рівнів акредитації Одеської області Мельник Наталії Олексіївни.

З привітанням виступила в. о. директора ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Горанська В.П.

На засіданні обговорювались дуже важливі питання: проект Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2017 році, створення єдиного інформаційного простору ВНЗ для реалізації «Освіти майбутнього» (Норчук О. Л.), сучасні виклики для студента та викладача (з досвіду роботи ОАДК ОНПУ, Кожена А. Г.), використання інтерактивної дошки під час проходження виробничої практики студентами-практикантами (Перевозна Л. Г.) тощо.