Засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання

Керівник фізичного виховання та голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 18 жовтня 2018 року брала участь у засіданні методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих педагогічних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Південного регіону України, яке проходило на базі КВНЗ «Нікопольський педагогічний коледж» ДОР».

В ході засідання викладачі обмінювалися досвідом роботи в навчальних закладах, представляли методичні надбання викладачів навчальних закладів регіону.

За програмою засідання викладачами КВНЗ «Нікопольський педагогічний коледж» ДОР» були проведені:

• відкрите заняття з теорії і методики фізичного виховання з використанням інноваційних технологій (викладач Белінський І. П.);
  • спортивне-розважальне свято, присвячене Дню захисника України (викладач Коренкова Н. О.).

AddThis Social Bookmark Button