Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Уже п’ятий рік поспіль студенти нашого училища беруть участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Але цей рік став для нас особливим. Ми пишаємося тим, що одна зі студенток нашого училища увійшла до числа тих, хто в цьому році написав диктант без жодної помилки.

Вацюк Сюзан, студентка IV курсу спеціальності Дошкільна освіта, майбутній вихователь закладів дошкільної освіти. В училищі Сюзан очолює Раду студентського самоврядування. Одна з найкращих студентів, отримує підвищену стипендію за відмінні знання. Є учасницею та переможницею олімпіад з психолого-педагогічних дисциплін дошкільної освіти серед педагогічних навчальних закладів Південного регіону України. Доброзичлива і скромна, але в той же час працьовита і відповідальна. Дуже творча особистість. Бере активну участь у самодіяльності, пише гарні вірші, з якими неодноразово виступала зі сцени в училищі. На відео – фрагмент виступу на конкурсі, березень 2018 року.

Студентський і педагогічний колектив радо вітає нашу переможницю і бажає подальших досягнень у професійній діяльності!