Всеукраїнська олімпіада з української мови

26-28 лютого 2019 р. студентки ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Кукліновська Яна (3 курс) і Олійник Катерина (2 курс) на чолі з викладачем Міхеєвою В. Г. взяли участь у ІІ турі ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсів та регіональної олімпіади з української мови серед студентів ІІІ курсів вищих педагогічних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України, який цього року проходив на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка.

Вітаємо нашу преможницю, Олійник Катерину, яка посіла II місце серед студентів ІІ курсів вищих педагогічних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України. На неї попереду чекає участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що готують молодшого спеціаліста, який відбудеться в травні місяці у Вінниці.

Щиро бажаємо успіхів нашим учасницям! А усім нашим студентам - високих досягнень у подальшому опануванні української мови!