28 квітня – Всесвітній День Охорони Праці

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У зв’язку з відзначенням 28.04.2018 року Всесвітнього дня охорони праці у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» протягом тижня з 23 по 28 квітня 2018 року проходив Тиждень охорони праці.

В рамках тижня були проведені заходи (конкурс стіннівок, вікторини, бесіди, круглий стіл, відкрите заняття на тему: «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», конкурс на кращий куточок «Охорони праці»).

Метою заходів було привернення уваги працівників та учнівської молоді училища до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі, побуті, на виробництві.