Вітаємо з Днем знань!

Шановні колеги! Дорогі студенти! Щиро вітаємо вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти й людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий для нас – освітян, адже саме з нього розпочинається великий, ще не звіданий, цікавий, але, водночас, і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Тож у цей святковий день бажаємо вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

Бажаємо усім учням та студентам підкорити нові вершини, зустріти справжніх, надійних друзів, мудрих наставників. Хай новий 2017-2018 навчальний рік принесе лише позитивні успіхи, творчий та професійний зріст і радість пізнання нового! Переконані, що здібності та наполегливість у навчанні стануть для вас запорукою визначних здобутків у майбутньому.

Найщиріші вітання та слова подяки усім працівникам нашого училища за щоденну самовіддану працю, любов і турботу. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань!

Нехай цьогорічний Першовересень несе сонячний осінній настрій, добро, позитив і сонячну посмішку у кожний навчальний заклад, кожну родину!

З повагою, адміністрація училища!