Відкрите заняття з англійської мови на тему: National Cuisine

21 січня у групі Д-11 відбулося відкрите заняття з англійської мови на тему: «National Cuisine. Національні страви в Україні за кордоном. Умовні речення 2-го типу», яке, вперше у своїй професійній діяльності, провела викладач англійської мови Ковташ Оксана Миколаївна. На занятті були присутні в. о. директора училища Валентина Павлівна Горанська, голова ЦК іноземних мов Вікторія Анатоліївна Дорошенко, викладачі англійської мови Ірина Олександрівна Касир і Марія Вікторівна Мішакіна. Заняття було змістовним і цікавим. Викладач використала різні форми роботи з усіх видів мовленнєвої діяльності, в яких студенти приймали активну участь. Особливо хотілося б зазначити дружню атмосферу на занятті і партнерські відносини між викладачем та студентами. Бажаємо Оксані Миколаївні успіхів і натхнення і в подальшому!