Відкрите заняття з англійської мови на тему: «It’s Your Planet! Проблеми довкілля».

7.02.2019 у групі Ш-21 відбулося відкрите практичне заняття з англійської мови, яке було проведене викладачем Дорошенко Вікторією Анатоліївною на тему: «It’s Your Planet! Проблеми довкілля».

На занятті були присутні: в. о. директора училища Валентина Павлівна Горанська, всі викладачі ЦК іноземних мов, а також викладачі інших циклових комісій.

Всі присутні відмітили високий професійний рівень проведення заняття і дружню атмосферу, що панувала в аудиторії. Викладачам ЦК іноземних мов особливо сподобалося постійне англомовне спілкування, активне використання всіх видів мовленнєвої діяльності, робота в групах тощо. Студенти працювали із зацікавленістю і позитивними емоціями, активно обговорювали проблеми довкілля, висловлювали власні думки з різних проблем, демонструючи при цьому високий рівень володіння матеріалом.

Також було відмічено вдалий підбір навчальних відео- та аудіоматеріалів, цікавих різноманітних завдань, мета яких була привернути увагу до дійсно важливої та актуальної проблеми захисту навколишнього середовища, і користуючись засобами англійської мови, виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля.

AddThis Social Bookmark Button