Відкрите навчальне заняття з німецької мови
«Die wichtigste Ereignisse im Leben des Menschen. Der Alter des Menschen»
(«Найважливіші події в житті людини. Вік людини»)

16 лютого 2017 року Кошелаповою Людмилою Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з іноземної (німецької мови) на ІІ курсі серед студентів спеціальностей: 5.01010201 Початкова освіта та 5.01010101 Дошкільна освіта (групи Ш-22 та Д-21 (9)).

Заняття пройшло на відповідному рівні. Викладач продемонструвала високий рівень творчої майстерності та організації. Студенти брали активну участь у підготовці спільного проекту напередодні заняття, підготували газету на тему: «Die wichtigste Ereignisse im Leben des Menschen. Der Alter des Menschen», а також відео-інтерв'ю на тему: «Die wichtigste Ereignisse und glücklichste Momente im Leben des Menschen».

Протягом заняття студенти груп Ш-22 та Д-21 (9) виконували різноманітні види вправ, брали участь у рольовій грі, продивлялись відео-опрос носіїв мови з теми, а також обговорювали результати опитування. Різноманітні технології «Спільний проект», «Технологія складання», «Пошук інформації», а також інтерактивні методи сприяли розвитку комунікативних навичок студентів, розвитку творчої уяви, креативного мислення та вміння дискутувати. Саме інтерактивні методи сприяли мотивації студентів працювати разом та самостійно вирішувати питання. Отже, інтерактивні методи сприяли активізації та організації взаємодії студентів. Студенти, в свою чергу, продемонстрували високий рівень знань мови та навичок спілкування німецькою мовою. Атмосфера протягом заняття була дружньою та доброзичливою.