«Від школи до працевлаштування»

20 березня 2018 року в Одеському міському центрі зайнятості відбувся захід для випускників 9-х та 11-х класів «Від школи до працевлаштування». ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», як і багато інших вищих навчальних закладів нашого міста, взяли у ньому участь. Представниками від нашого училища стали студентки 2-х курсів: Мешкова Софія, Бадюл Анна, Буц Анастасія, які представили презентацію про роботу училища, надали інформацію про умови вступу та навчання тощо. Минулорічні першокурсники, під час спілкування ділилися власними враженнями про свої будні та свята в училищі.

З нетерпінням чекаємо на цьогорічних випускників шкіл, які, ми сподіваємось, долучаться до нашої студентської родини у 2018 році. Успішної всім вступної кампанії!