The LEGO Foundation

 

Освітня програм the LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосувати нові підходи у навчальному процесі. Впровадження навчання LEGO – конструювання всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру. Застосування такої методики набирає ваги особливо під час запровадження реформи освіти, зокрема, нової української школи.

Так, з 22 по 23 січня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбувся тренінг за освітньою програмою the LEGO Foundation зі студентами старших курсів спеціальності Дошкільна і Початкова освіта.

Навчання відбулося за підтримки віце-президента фонду the LEGO Foundation Каспера Оттоссона Канструпа, керівника освітніх програм the LEGO Foundation в Україні Оксани Роми та тренерів Шуляк Олени і Плясунової Ніні.

Усі викладачі та студенти училища у захваті від роботи команди the LEGO Foundation в Україні. Студенти мали неймовірну можливість ознайомитися із новими освітніми програмами та методиками роботи LEGO – навчання через гру.

Тренінг залишив по собі незабутні враження. Харизматичні тренери, креативні підходи до навчання, сучасні методики змусили наших студентів по-іншому поглянути на свою майбутню професійну діяльність у школах та дитячих садочках.

Увесь колектив викладачів і студентів вдячний команді the LEGO Foundation в Україні за навчання, і покладають великі сподівання на подальшу плідну співпрацю!