СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

 

Перший день осені знаменує початок нового навчального року вже багато років поспіль, і за цей час свято набуло своїх особливостей і традицій.

Цього року студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» не лише відзначали День знань, а й святкували 27-річчя з Дня Незалежності України.

Вишиванки, українські традиції, державні символи – все дарувало піднесений настрій та урочистість. Танок з українськими рушниками завершився стилізованою аркою, під якою першокурсників благословили на легке навчання та добру долю.

Від щирого серця виконуюча обов’язки директора училища Горанська Валентина Павлівна привітала вчорашніх абітурієнтів з початком нової сторінки у їхньому житті, а випускникам побажала гідно завершити навчальний рік та успішно скласти державні іспити.

У відповідь студенти-першокурсники проголосили клятву першокурсника та отримали головні документи студентського життя: залікову книжку й студентський квиток.

Протягом усього святкування чудові пісні й танці дарували студенти старших курсів.

Традиційно, наприкінці свята, дзвінко та заклично пролунав дзвоник, який запросив усіх студентів училища на першу лекцію 2018-2019 навчального року «З Україною в серці».