Свято «Грація та здоров’я»

Протягом року в училище циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводить різноманітні спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи: «День здоров’я», «День туризму», «Веселі старти», одноденні походи та туристські змагання, місячник з фізичної культури і спорту, науково-практичні конференції, змагання з різних видів спорту тощо. Але найулюбленішим протягом багатьох років залишається спортивне свято аеробіки «Грація та здоров’я», яке започаткували керівник фізичного виховання Кузнєцов Борис Абрамович та викладач фізичного виховання Кузнєцова Марина Петрівна.

Свято проводиться для впровадження фізичної культури і спорту у повсякденний побут студентської молоді, зміцнення їхнього здоров’я та естетичного виховання. Задачі якого: навчити студентів організовувати й проводити самостійно навчально-виховну роботу з дітьми; забезпечити здоровий відпочинок і задовольнити потребу в рухах.

У цьому році свято відбулося 27 квітня 2018 року. І ніщо, навіть примхлива весняна погода не стала на заваді. Свято пройшло, як завжди, весело і цікаво. У ньому взяли участь усі викладачі та студенти училища. Позитивний настрій, здоровий спортивний дух змагання, гумор, запальна музика панували скрізь!..

Відкрила спортивне свято «Грація та здоров’я» в. о. директора училища Горанська Валентина Павлівна. З вітальним словом виступила директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Куліковська Алла Василівна. Ведучою на святі була Ткачук Ірина Олександрівна – голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я, керівник фізичного виховання, викладач училища.

Оцінювали виступи груп на святі «Грація та здоров’я» журі у такому складі: голова журі - Горанська Валентина Павлівна – в. о. директора училища; члени журі: Босенко Олена Семенівна – викладач основ хореографії з методикою навчання, ритміки; Куліковський Сергій Павлович – головний спеціаліст обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Бондар Сергій В'ячеславович – викладач фізичної культури.

Усі навчальні групи взяли активну участь у спортивному святі «Грація та здоров’я», були показані різноманітні танці. Приємно відмітити безпосередню участь у них класних керівників груп: Власової Ганни Володимирівни (група Ш-11) та Біязі Мар’яни Іванівни (група Д-31).

Наприкінці свята студенти отримали грамоти з різних номінацій, таких як:

• Міс Спортивна аеробіка – Д-31, танець підготувала Вацюк Сюзан, класний керівник Біязі Мар’яна Іванівна
  • Міс Танцювальна аеробіка – Ш-11, танець підготувала Мазур Анна, класний керівник Власова Ганна Володимирівна
  • Міс Спорт – Ш-42, колективна творчість, класний керівник Толопко Ольга Олександрівна
  • Міс Талант – Ш-21, танець підготувала Барботько Марина, класний керівник Ткачук Ірина Олександрівна
  • Міс Ритмічність – Ш-23, колективна творчість, класний керівник Радіонова Тетяна Миколаївна
  • Міс Енергійність – Д-12, танець підготувала Митрофанова Ілона, класний керівник Мороз Катерина Сергіївна
  • Міс Досконалість – Ш-12, танець підготували: Доценко Анастасія, Гуральник Віолетта, класний керівник Никитюк Богдана Євгенівна
  • Міс Грація – Д-41, колективна творчість, класний керівник Кулінська Лідія Василівна
  • Міс Фантазія – Ш-32, колективна творчість, класний керівник Галушкіна Світлана Іванівна
  • Міс Оригінальність – Ш-31, колективна творчість, класний керівник Касир Ірина Олександрівна
  • Міс Усмішка – Ш-22, танець підготувала Кулікова Діана, класний керівник Дьяков Іван Вадимович
  • Міс Винахідливість – Д-21, танець підготували: Мешкова Софія, Горбачук Катерина, класний керівник Кальчева Тетяна Іванівна
  • Міс Елегантність – Ш-33, танець «Вересень – завжди свято!» підготувала Зубенко Єлизавета, класний керівник Перевозна Лариса Геннадіївна
  • Міс Чарівність – Д-23, танець підготувала Шаіна Катерина, класний керівник Шмигановська Олена Сергіївна
  • Міс Естетичність – Д-32, колективна творчість, класний керівник Зиновєєва Ірина Леонідівна
  • Міс Дружба – Ш-13, танець підготувала Шапошнік Владислава, класний керівник Мішакіна Марія Вікторівна
  • Міс Екзотика – Д-22, танець підготувала Фомич Віталія, класний керівник Стахов Андрій Сергійович
  • Міс Пластичність – Д-11, танець підготувала Морозова Анна, класний керівник Натальчишина Ірина Федорівна
  • Міс Екстравагантність – Д-42, колективна творчість, класний керівник Гольд Ольга Феліксівна
  • Міс Глядацьких симпатій – Ш-41, колективна творчість, класний керівник Долинська Тетяна Георгіївна

Усі навчальні групи та класні керівники отримали грамоти та призи від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Кубок Кузнєцових «Грація та здоров’я» отримала група Ш-11.

Вітаємо наших переможців та бажаємо усім натхнення!