Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє країни.

Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Тож у цей святковий день бажаємо усім вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей! Від усього серця бажаємо Вам добра і радості, щастя та любові, тепла та родинного затишку у ваших оселях, вірних та відданих друзів!

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

З повагою, адміністрація училища!