Шановні колеги! Дорогі студенти!
Щиро вітаємо вас із нашим професійним святом! Днем знань!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Тож у цей святковий день бажаємо вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

Окремо хочеться висловити щиру подяку всім працівникам нашого училища за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, які нам несуть добробут і затишок. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

Усім студентам училища нехай новий 2016-2017 навчальний рік принесе лише позитивні успіхи, творчий та професійний зріст і радість пізнання нового! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, а життя ваше буде сповнене щастям та натхненням!

З повагою, адміністрація училища!